1/11/2020 02:00:00 PM

5 stron, które obserwuję na Instagramie.

Już od jakiegoś czasu porzuciłam fejsa na rzecz instagrama. Wiem, jeden właściciel. I tak wszędzie dostaje te same reklamy, ale na instagramie wyglądają ładniej :D Na facebooku czytam wiadomości, obserwuje głównie strony, gazety, komików i kilka wybranych osób, które wrzucają jakąś ciekawą dla mnie treść, a przede wszystkim komunikuję się ze znajomymi (messenger <3) Na instagramie obserwuje marki, miejsca, śmieszne strony i konta ludzi, którzy mnie inspirują lub ciekawią. Jeśli chodzi o komunikację z ludźmi to jest raczej przesyłanie sobie memów i emotikonowe komentowanie ich story :D Jestem ciekawa Waszej opinii i tego jak wy korzystacie z mediów społecznościowych.

Konto Oppy zniknie z sieci z końcem miesiąca, wraz z nim większość zdjęć, które tam zamieściłyśmy. Starałyśmy się aby były mocno związane z Koreą, a w związku z tym, że mamy o wiele więcej pasji i podróżujemy nie tylko do Azji, nasze konta prywatne były tym miejscem gdzie z miesiąca na miesiąc trafiało więcej zdjęć niż na Oppę. 


Zdjęcia z moich podróży, jakieś tam przebłyski codziennego życia, książki i pieski na story, znajdziecie na moim instagramie: Kasiasa (Cachaça - wymawiane "kasiasa" to brazylijska wódka, mam kilku znajomych w BR, jakoś się przyjęło. Poszukiwania lepszej nazwy, która nie jest zajęta, trwają. Jak macie pomysły to będę wdzięczna XD) 

Poniżej 5 kont, które obserwuję i polecam. Jeśli obserwujecie kogoś kogo TRZEBA obserwować to dajcie znać w komentarzach. Jeśli obserwujecie już któreś z kont, które polecam, to też prośba o informację :)  Łącznie obserwuję 354 strony, znajomi i osoby, które znam osobiście to maksymalnie 50.




tak, dobrze myślicie. cała masa zdjęć piesków w okienkach :D na story jeszcze więcej piesków, żarcików i zdjęć, które otagowały inne osoby. Fajna komunikacja z obserwatorami.





rysowniczka i autorka (przygotowuje komiks), którą wygrzebałam jakoś przez pinterest (moje kolejne uzależnienie). Wszystkie zdjęcia są w podobnej kolorystyce, większość dałabym sobie wytatuować ;)




taka stronka żebym mogła się poczuć biedna :D autorka znajduje ubrania, które występują w dramach, ale też po prostu na zdjęciach czy postach znanych koreańskich aktorów i piosenkarzy. Zawsze pisze ile dane ubranie kosztuje (ten płaszcz to MIU MIU 4,2k dolarów haha). Podoba mi się sposób w jaki prezentuje zdjęcia (screeny z dram) oraz zwykle jak nieumiejętnie zgaduję cenę danej rzeczy. 




koreańskie jedzenie - co tu dużo mówić :D piękne zdjęcia, proste przepisy, koreański styl, wszystko po koreańsku. Autorka bloga na Naver


5. etsy



Etsy to taka zagraniczna pakamera, a raczej pakamera to takie polskie etsy. Miejsce dla twórców z całego świata, którzy mogą sprzedawać swoje produkty. Głównie hand made. Duża inspiracja do rzeczy, która sama robię, ale też prezentów, fajnych gadżetów (już nie mam gdzie przypinać tych przypinek :D) itp.


Obserwuje też miejsca o których ktoś mi powie, poleci lub przypadkiem na nie wpadnę. A później gdy myślę "co bym tu zjadła" to poza tym, że zwykle mam ochotę na koreańskie (:D) to wracam do tego co zapisałam. Obserwuje również fajne hotele, miejsca (turystyczne), które chcę odwiedzić, osoby, które mówią mądre rzeczy (o polityce, ekologii, podróżowaniu) i instruktorów z miejsca w którym chodzę ćwiczyć. Dla mnie instagram = inspiracje.




Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 My Oppa's Blog , Blogger